Urządzasz swoje własne mieszkanie? Nie zapominaj o łazience!

Posted on 10/01/2020 7:36am

Chyba każdy, kto co najmniej raz wykańczał swoje mieszkanie, bez wątpienia zdaje sobie doskonale sprawę z tego, że z jednej strony jest to z pewnością wielka frajda, jednakże z drugiej strony również naprawdę duże wyzwanie.


W współczesnych czasach zdecydowanie można zwariować od ilości różnego rodzaju mebli, sprzętów czy gadżetów obecnych na rynku - jak zatem wybrać te najlepsze?


Kamienie ozdobne z oferty firmy Libet
Author: Libet S.A.
Source: Libet S.A.
Nie zapominaj o łazience!


Zazwyczaj urządzając mieszkanie dbamy przede wszystkim o salon jako najmocniej reprezentacyjne miejsce i o sypialnię, w której się odpoczywa. W takich wypadkach niejednokrotnie zapominamy o łazience, na które brakuje nam już siły i pieniędzy. Tymczasem to naprawdę wielki błąd, o czym zdecydowanie zapewni Cię właściwie każdy producent grzejników łazienkowych pełen raport oraz dodatków do łazienki.


Kaloryfery w łazience?


Jeżeli nie zastanawiałeś się jeszcze nad montażem kaloryfera w łazience, wtedy bez wątpienia musisz zmienić zdanie. Rekomendujemy zwłaszcza grzejniki żeberkowe na ścianę - możesz na nich zawiesić ręczniki, co niewątpliwie mocno docenisz w zimie. Wyobraź sobie, że na zewnątrz panuje mróz, w Ty wychodzisz spod prysznica, możesz zawinąć się w gorący ręcznik, który nagrzał się od kaloryfera - niewątpliwie nie ma nic fajniejszego! Niejeden producent grzejników łazienkowych oferuje mnóstwo różnych modeli, więc z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie.


Co jeszcze?


Jeśli chcesz mieć naprawdę fajną łazienkę, musisz zadbać także o właściwe dodatki Najlepiej jeżeli zdecydujesz się na jedną linię kolorystyczną - zwłaszcza gdy kafelki w łazience również masz w jednolitym kolorze.

Tags: ręczniki, mebli, pomieszczenie