Trwałe i solidne blachy Hardox w branży metalurgicznej

Posted on 19/05/2022 10:39am

Przemysł metalurgiczny rozwija się w naszych czasach ogromnie dynamicznie. Sporo przedsiębiorstw proponuje wysokiej jakości artykuły metalurgiczne, które charakteryzują się doskonałymi parametrami jakościowymi. Jedną z bardziej znanych i zalecanych firm, którą można uznać za wiodącą firmę przemysłu metalurgicznego, jest marka Stal-Hurt.


Marka Stal-Hurt istnieje już dużo lat. Proponuje ona między innymi wytrzymałe i niezwykle wyborne blachy Hardox. Blachy Hardox osiągalne są w rozmaitych modelach i typach, bez problemu odkryjemy interesujące nas blachy trudnościeralne. Hardox to różne rodzaje blach, takie jak Hardox 400, 450, 500, 550, oraz także 600. Poza tym w ofercie mieszczą się blachy Hardox czarne i Hardox Extreme. Niezależnie od tego, jakie mamy oczekiwania i których blach chcemy, Hardox z pewnością będą dla nas wyśmienite.

konstrukcja ze stali Hardox
Author: Jocelyn Kinghorn
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli frapują nas oryginalne blachy (polecana oferta blach ocynkowanych) Hardox, to warto zajrzeć na oficjalną stronę firmy Stal-Hurt. Tam na pewno odkryjemy każde rodzaje blach Hardox. W trakcie składania zamówienia zdołamy zdecydować się na przycięcie blach i blachy na wymiar, ponieważ zdołają być one przycinane laserem, gazem, wodą bądź też plazmą. Dodatkowo dopuszczalna jest obróbka skrawaniem CNC i walcowanie. Blachy Hardox niewątpliwie zachwycą nas niezawodnością, wytrzymałością oraz fenomenalnymi parametrami technicznymi, ponadto wolno je dostać w faktycznie dogodnej i niewygórowanej cenie. Jeśli interesują nas blachy stalowe jakości, to niewątpliwie blachy Hardox okażą się zachwycające. Zobacz zresztą sam: oferta blach Hardox.


Zastosowanie blach Hardox także jest niezwykle obszerne, bez problemu wolno ich używać w wielu branżach. Wybornie nadają się do stosowania w niszczarkach, sitach do przesiewaczy, i także w przenośnikach taśmowych. Do tego świetnie sprawdzą się także w rurach przesyłowych bądź nożach do granulowania. Rzecz jasna to zaledwie nieco przykładów użycia blach Hardox, jednak jest ich jeszcze niemało.

Tags: plazma, noże, blachy, firma, Hardox, cnc