O czym nie mogą zapominać miłośnicy kotów?

Posted on 01/03/2019 7:26am

Swego czasu otaczano je ogromnym kultem. W starożytnym Egipcie, mitologii germańskiej i kulturze islamu uznawane były za ucieleśnienia bogów. Przypisywano im szereg różnorodnych nieziemskich mocy.


Teraz nie są już tak adorowane, ale nadal wzbudzaja duże zainteresowanie, a ich pasjonatów przybywa.


Jesteś w tym gronie? Chcesz zaadoptować kota? Nim się zdecydujesz, musisz stosownie wszystko przygotować oraz zaopatrzyć się w parę niezbędnych artykułów. Pokarm, legowisko, miseczki, kuweta - wyliczać można bez przerwy. Na rynku znajdziemy obszerną ofertę żwirków. Pojawia się jednak pytanie: jaki wybrać? żwirek silikonowy dla kota (dowiedz się więcej) ma doskonałe właściwości absorbcyjne. Pochłania wilgoć jak również wszelkie brzydkie zapachy. W dodatku, nie zbryla się. Jest łatwy w użyciu. Przyjazny dla środowiska.


wyprawki dla kota
Author: Robin
Source: http://www.flickr.com
Dobrze byłoby zauważyć, że bolączką wielu „kociarzy” są z całą pewnością psaożyty.

Nie ociągaj się, a jeśli zafascynował Cię opisywany temat, to odsyłam do źródła (http://manewr.eu/). W tamtym miejscu odnajdziesz ciekawe wpisy.

br>
Ten link do wpisu zaskoczy Cię niezwykle optymistycznie. Odkryjesz tam dużo szczegółowych informacji. W takim razie nie zwlekaj i klikaj!

Jak sobie z nimi poradzić? Wbrew pozorom rozwiązanie jest dość proste - kropelki na kleszcze-(sprawdź produkt).


To niesłychanie efektywny sposób walki z niechcianymi „gośćmi”, którzy zagrażają zdrowiu, a nierzadko także i życiu naszych czworonożnych przyjaciół.

Tags: kot, kleszcz, życie