Najnowszy produkt bankowy

Posted on 08/01/2022 7:36am

Większość osób zarabiających posiada jakiekolwiek oszczędności. Na ogół są one ulokowane na zwykłym rachunku i nie mamy z nich większych pożytków.

Stosownym podejściem jest umieszczenie środków na lokacie. Nie przynosi to kokosów, ale mamy pewność, że suma się nieco powiększy. Takie poboczne pieniądze mogą się przydać, głównie że nic nas to nie kosztuje. Inwestycja o atrakcyjnym oprocentowaniu zapewnia nam beztroskie oszczędzanie i pomnażanie naszych funduszy.

Banki przewyższają się w propozycjach nowych produktów bankowych. Aby rozpocząć odkładanie na lokacie wystarczy złożyć wniosek w BGŻ Optima.

Ten tekst jest doprawdy ciekawy? Wierzymy zatem, że spodoba Ci się też istotna strona (http://www.ksiegowosc-kruger.pl/ksiegi-przychodow-rozchodow.php), na której umieściliśmy sporo dodatkowych wiadomości.

W ów sposób rozpoczynamy oszczędzanie. Kiedy finanse są nam konieczne nieoczekiwanie, przed terminem zakończenia lokaty, zdołamy unieważnić umowę, a środki pieniężne do nas powrócą w nie mniejszej kwocie niż ta, jaką zdeponowaliśmy. Jeśli zaś nie będziemy musieli korzystać z zainwestowanych pieniędzy wcześniej i dotrzymamy czasu lokaty, zdobędziemy naliczone od zainwestowanej sumy odsetki.pieniądze
Author: Barta IV
Source: http://www.flickr.com
Lokata Bezkarna to optymalna oferta dla nowych petentów otwierających konto osobiste BGŻ Optima scalające wyjątkowo solidne oprocentowanie lokaty z wygodą wypłaty środków bez straty naliczonych procentów. Możemy ją w każdej chwili zerwać, a wypracowane odsetki i tak trafią na nasze konto. Lokatę bezkarną ma możliwość otworzyć osoba, która w czasie 12 miesięcy poprzedzających dzień włączania umowy w BGŻ Optima i nie była posiadaczem tego konta. Jeżeli osoba nie spełni takiego wymogu, zakładana lokata jest standardową 3 miesięczną. Dokładniejsze informacje na Bezkarna jest inwestycją terminową, nieodnawialną, zakładaną w złotych polskich. Jest dozwolone ustanowić jedynie jedną lokatę, a po jej zakończeniu, naliczone odsetki są przekazywane na konto.

W przypadku zerwania inwestycji przed czasem, zwracany jest kapitał, oraz procent w kwocie równej 100% sumy odsetek naliczonych od dnia otwarcia inwestycji do dnia poprzedzającego dzień zerwania lokaty włączywszy. Od naliczonych odsetek zostanie pobrany podatek od korzyści kapitałowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Propozycja BGŻ Optima zdecydowanie wyprzedza konkurencję, co jest bardzo dobrą informacją dla nas, odbiorców.

Tags: pieniądze, oszczędzanie, oferta, kwota