Dawne garderoby z magicznie skrzypiącymi frontami przechodzą w niepamięć.

Posted on 16/11/2021 7:30am

Nie każdy dysponuje mieszkaniem, w którym ma możliwość zaaranżować osobną szafę na ubranie, ale jeżeli zdarza się ku temu sposobność, grzechem byłoby nie skorzystać. Pożądana przez kobiety, szafa na ciuchy powinna być w pewien sposób funkcjonalna i posiadać zasadniczy cel - radować wzrok, gdy odzież są poukładane, jak również zapewnić prosty do nich dostęp.

ubrania powieszone w garderobie
Author: Kristian Bjornard
Source: http://www.flickr.com
Wysłużona, nawet mogąca pomieścić wiele rzeczy szafa czy stojące wieszaki są ozdobne, ale niefunkcjonalne. Z garderobą może być podobnie, jeśli ją nie prawidłowo urządzimy - . Niezależnie od tego, jak luksusowa będzie garderoba, generalna zasada obowiązuje zawsze – urządzanie garderoby trzeba z rozmysłem zaprojektować.

wieszaki na ubrania
Author: Geneva Vanderzeil apairandasparediy.com
Source: http://www.flickr.com
Wyposażenie współczesnych szaf jest coraz bardziej ekskluzywne. W ofercie znajdziemy skrzynki, futerały, szuflady z przegródkami na paski, wieszaki na apaszki, głębokie szuflady na torby, pozwalające mieć porządek. Najmodniejsze garderoby, mają lekkie, ażurowe konstrukcje. Ponieważ zrobione są z małych części, z rozwiązaniami pozwalającymi regulować wysokość półek, szuflad, wieszaków - więcej. O tym, jak ważny w szafie jest każdy szczegół, świadczy np. półka na obuwie. Wystarczy, że jest nachylona pod odpowiednim kątem, a od razu jest do niej lepszy dostęp . Obuwie ułożone na takiej półce lepiej się prezentują.


Poprzeczki w szufladach pomogą utrzymać w porządku skarpetki, bieliznę i inne drobne części części do zamiatarek ubrań. Wieszaki na sukienki są także istotne. Półki na odzież muszą być raczej płytkie, aby nie układać ubrań w dwóch rzędach. Powinny być umiejscowione na takiej wysokości, która nie potrzebuje uciążliwych ruchów . U góry zabudowy warto pozostawić więcej miejsca. Wtedy bez trudu pomieszczą się tam na podróżne walizy. Przy dobrym projekcie na pewno zobaczymy różnicę w obsłudze garderoby.

Zainteresował Cię ten tekst? Zajrzyj zatem do następnego zagadnienia i czytaj informacje (http://www.progresdisplays.pl/rollupy/akcesoria) tak długo, jak zechcesz o ciekawiących Cię sprawach.

Szybko można się przekonać, że porządek ułatwia życie, zwłaszcza gdy mamy mało czasu.