Co podarować panience na czwarte urodzinki?

Posted on 21/10/2021 8:50am

Kupując podarek dla czteroletniej panny, dużo osób poprzestaje na lalach. Wydawać by się mogło, iż to starczy. W efekcie na półeczkach w pokoiku małej znajdujemy ich niezliczone ilości.


Schody drewniane marki ZLEM
Author: www.zlem.pl
Source: www.zlem.pl


lalka dla małej dziewczynki
Author: Joannis Nicolas
Source: http://www.flickr.com
Czy jednak lalka dla małej dziewczynki to podarunek doskonały? Wykażmy się większą kreatywnością! W czasach Barbie i innych kościstych, bezdusznych lalek, można dać panience autentyczną szmacianą, ręcznie wykonaną lalkę. Dodając do podarku specjalną pościel z kieszonką dla kukiełki, umożliwimy panience spędzanie całej doby ze swą najważniejszą szmacianą psiapsiółą.

Czy poszukujesz teraz czegoś interesującego? Jeżeli tak, to zerknij na ofertę (http://www.zielonalapka.com/pl/p/zywolapka-pulapka-na-kuny,-koty,-laski,-wydry,-lisy-130x31x36-dwuwejsciowa/69), która na pewno okaże Ci się ekscytująca. Odnosi się ona do zbliżonej tematyki.

Zabawmy się w domek! Malutkie dziewczynki lubią zabawę w domek. Podarujmy im jeden z kompletów mebli, przeznaczonych specjalnie dla dzieciaków (sprzęty z kartonu, składane czy imitacje sprzętów dla dorosłych). Autentycznym śnieniem wielu panienek jest naśladowanie matki w pracach domowych. Dziecko z pewnością polubi pichcenie, jeżeli będzie miało swą własną, niewielką kuchnię interaktywną. Kiedy twoja latorośl kocha racuchy, może nauczyć się je przyrządzać dzięki barwnemu zestawowi do smażenia. Do tego niezbędny dla małej gospodyni będzie czarowny fartuszek. - polecam WeGirls.


pomysł na prezent dla czterolatki
Author: CucombreLibre
Source: http://www.flickr.com


Prawdopodobnie każdy dorosły nie raz widział malutkie dziewczynki, bawiące się na dworze. Przeważnie hopsają – na skakance, grywają w gumę albo klasy.

Zainteresował Cię prezentowany tekst? Jeśli tak, to śmiało kliknij też ten link. Inne tego typu informacje znajdziesz również tu (http://www.strefakas.pl/produkty/kasy-z-kopia-elektroniczna/).

/I] Od dziś mogą to czynić również w domu, na specjalnym dywanie - .


Jeżeli dziecko zaczyna już ciekawić się literkami, podaruj mu wspaniałą grę do nauki. Przyuczą się dzięki niej nie tylko abecadła, ale także lepszej synchronizacji ruchowej. Już dziś spożytkuj pomysł na prezent dla czterolatki z naszego poradnika.

Tags: oczy, gotowanie, sprzęt, zestaw